Pompy ciepła w Rawiczu

OZElider to firma składająca się z wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się montażem, sprzedażą oraz serwisem pomp ciepła. Nasze usługi świadczymy na terenie Rawicza i okolic. W ramach naszych usług wykonujemy montaż fotowoltaiki, rekuperacji oraz klimatyzacji w Rawiczu.

Zapraszamy do do kontaktu!

Pompy ciepła w Rawiczu - oferta

Sprzedaż pomp ciepła w Rawiczu

Zapewniamy Państwu dostęp do najlepszych pomp ciepła na rynku. Oferujemy urządzenia m.in. od takich producentów, jak: LG, Gree , Rotenso, Gwarancja udzielana na urządzenia wynosi od 3 do 7 lat. Stawiamy na wykorzystywanie pomp ciepła nowoczesnej generacji, zapewniając Państwu pompy ciepła łatwe w obsłudze, tak aby nie zajmowała ona zbyt wiele czasu.

Montaż pomp ciepła w Rawiczu

Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje w różnego rodzaju szkoleniach tak, aby zapewnić Państwu jak najlepszą jakość swoich usług. Pompa ciepła, w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną i rekuperacją pozwala na zasilanie urządzenia energią pochodzącą w pełni z odnawialnych źródeł, stając się skutecznym sposobem na oszczędzanie. 

Serwis pomp ciepła w Rawiczu

W przypadku usterki, na miejsce zdarzenia w Rawiczu wysyłamy jedynie zaufanych fachowców, posiadających stosowne przeszkolenie. Nowoczesne urządzenia są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, dlatego też nie zapominamy o tym, by na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę na temat nowych rozwiązań.

pompa ciepła Rawicz

Pompy ciepła - działanie

Pompa ciepła wykorzystuje przenoszenie energii z zewnętrznych źródeł, takich jak powietrze, grunt i woda do wnętrza budynku, wykorzystując ją do ogrzania pomieszczeń i wody użytkowej. 

W przypadku pobierania ciepła z gruntu odbywa się to z wykorzystaniem roztworu glikolu. Z kolei, jeśli ciepło pobierane jest z powietrza, wówczas energia wykorzystywana jest bezpośrednio. 

Energia cieplna z otoczenia przekazywana jest do czynnika roboczego, gdzie następnie, w parowniku jest on odparowywany. Opary czynnika roboczego trafiają do sprężarki, która podnosi jego temperaturę, a następnie przekazuje go do skraplacza. Ciepło ze skraplacza jest przekazywane już do ogrzania budynku.

Ceny za montaż pompy ciepła w Rawiczu

Założenie pompy ciepła może oscylować w przedziale od 25 do nawet 50 tys. zł. Koszt montażu pompy ciepła w Rawiczu zależy m.in. od powierzchni budynku, który ma ona ogrzewać, ceny pompy ciepła oraz klasy energetycznej budynku. Obecnie można ubiegać się o dofinansowanie, które pomoże zmniejszyć koszt założenia pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła w Rawiczu - zalety

W OZElider stawiamy na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, dzięki czemu pomimo wysokich kosztów inwestycji mogą Państwo, liczyć na dużą oszczędność na rachunkach w perspektywie wieloletniej. Jest tak szczególnie w przypadku, gdy zdecydują się Państwo połączyć inwestycję w pompę ciepła z założeniem instalacji fotowoltaicznej i systemu rekuperacji, do czego serdecznie Państwa zachęcamy również w ramach naszych usług.

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny online!