Pompy ciepła w Oleśnicy

OZElider to firma oferująca montaż, sprzedaż oraz serwis pomp ciepła, zarówno u klientów indywidualnych, biznesowych, jak też większych podmiotów. Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu na rynku posiada wiele zrealizowanych projektów, proponuje sprawdzone urządzenia światowych marek, ich instalacje, a także serwisowanie podczas użytkowania. Wszystko to robione jest z myślą o satysfakcji oraz potrzebach inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Pompy ciepła w Oleśnicy - oferta

Sprzedaż pomp ciepła

W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych marek. Za sprawą rozbudowanego wachlarzu produktowego, każdy klient może znaleźć dla siebie idealny sprzęt, który odpowie na indywidualne oczekiwania. Każdy produkt ma gwarancję, a wszyscy zainteresowani mogą liczyć na fachowe porady i wskazówki przeszkolonych pracowników, co do wyboru odpowiedniego modelu.

Montaż pomp ciepła

Dostarczamy klientom najwyższą jakość usług, dlatego montażem urządzeń zajmują się wykwalifikowani specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Jednocześnie pracownicy są regularnie szkoleni, aby podążać za nowoczesnymi technologiami i sprawnie przeprowadzać instalacje. Dzięki temu cały proces przebiega szybko, bezproblemowo i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

Serwis pomp ciepła

Kolejnym elementem dbania o klientów na najwyższym poziomie jest serwisowanie pomp ciepła. Monitorowania i czuwanie nad sprzętem przedłuża ich żywotność, ponieważ czuwają nad nim fachowcy, gotowi pomóc w razie problemów. Zaawansowane oraz skomplikowane technologicznie maszyny mogą onieśmielać właścicieli, zatem specjalna ekipa zawsze jest przygotowana, aby zrobić przegląd i dokonać serwisu urządzeń.

Korzyści ze stosowania pomp ciepła w swoim domu

Pompy ciepła to ekologiczne, ale również ekonomiczne rozwiązanie do ogrzewania budynków. Pozwalają w dłuższej perspektywie zaoszczędzić pieniądze, a także zmniejszyć negatywne oddziaływanie na środowisko. Sposób działania takiego sprzętu polega na pobieraniu energii z zewnątrz, może to być powietrze, woda czy grunt. Dalej jest ona przetwarzana i następuje proces przemiany w parę cieplną. W tym momencie odpowiednie mechanizmy podnoszą temperaturę pary, aby została skroplona. I w takiej formie ciepło jest przekazywane do ogrzania pomieszczeń.

Montaż pompy ciepła w Oleśnicy - ceny

Koszt montażu pompy ciepła zależy od wielu czynników. Wpływ na to ma konkretny model pompy ciepła, wielkość nieruchomości, czy jego klasa energetyczna. Przybliżone ceny instalacji pompy ciepła zaczynają się do 20 tys. zł, a kończą w okolicach 50 tys. zł.

Montaż i serwis pomp ciepła z OZElider w Oleśnicy - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą działającą na rynku od wielu lat, zatem posiadamy bogate i cenne doświadczenie w montażu oraz serwisowaniu pomp ciepła. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy od dawna działają w branży, przez co mają wykwalifikowaną wiedzę oraz umiejętności. Dzięki ciągłemu doszkalaniu i poszukiwaniu nowości w technologicznych oferujemy swoim klientom najlepsze rozwiązania. Kompleksowe podejście pozwala Państwu w jednym miejscu nie tylko kupić odpowiednie urządzenia, ale także od razu zadbać o instalację i regularne przeglądy. Ponadto zajmujemy się również zakładaniem oraz konserwacją fotowoltaiki, rekuperacji oraz klimatyzacji w Oleśnicy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny online!