Pompy ciepła w Trzebnicy

W OZElider oferujemy sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła w Trzebnicy i okolicy. Jesteśmy renomowaną firma z wieloletnim doświadczeniem. Od lat działamy na rynku ciesząc się szerokim gronem zadowolonych klientów. Dzięki naszej szerokiej ofercie można wybrać odpowiednie urządzenie, które idealnie spełni indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu!

Pompy ciepła w Trzebnicy - oferta

Sprzedaż pomp ciepła

Posiadamy bogatą ofertę pomp ciepła od sprawdzonych producentów. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Proponowane produkty są niezawodne i proste w obsłudze.

Montaż pomp ciepła

W OZElider poza sprzedażą pomp ciepła zajmujemy się przede wszystkim ich montaże. Nasi wyszkoleni specjaliści posiadają niezbędne kwalifikacje i umiejętności do wykonania bezproblemowo montażu pompy ciepła. Cały proces instalacji jest szybki i skuteczny, aby klienci mogli cieszyć się z prawidłowo działającej instalacji już po jej zamontowaniu.

Serwis pomp ciepła

Jedną z oferowanych usług jest serwisowanie pomp ciepła. Regularne przeglądy pomp ciepła wykonywane przez naszych profesjonalnych serwisantów pozwala zadbać o wydajność i prawidłowe funkcjonowanie całej instalacji. Dzięki regularnemu serwisowi pomp ciepła jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić usterki, wykonać prace konserwacyjne, a tym samym przedłużyć okres działania pompy ciepła.

Pompy ciepła - jak działają?

Głównym punktem działania pompy ciepła jest pobieranie energii z zewnątrz, czyli powietrza, gruntu lub wody, które następnie przechodzą odpowiedni proces, aby ogrzać nieruchomość. W urządzeniu dochodzi do przemiany w pary wodnej, w drodze do sprężarki zostaje podgrzana do odpowiedniej temperatury, a finalnie trafia do skraplacza, by ostatecznie oddać ciepło w budynku.

Pompy ciepła w Trzebnicy - ekologia i oszczędność energii

Założenia pompy ciepła w Trzebnicy to świetne rozwiązanie, aby nie tylko być bardziej ekologicznym i zmniejszyć oddziaływanie na naturę, ale także to szansa, by zmniejszyć swoje rachunki. Tego typu maszyny są podłączone do energii elektrycznej i bezobsługowo działają całą dobę. Nie trzeba dolewać do niej paliwa czy wykonywać innych szczególnych czynności. Sama pobiera darmową energię z zewnątrz i przetwarza ją dalej, co obniża koszty codziennej eksploatacji.

 

pompa ciepła Wrocław

Serwisowanie pomp ciepła - dlaczego należy wykonywać regularne przeglądy?

Systematyczne serwisowanie pomp ciepła jest konieczne do prawidłowego funkcjonowania maszyn. Formalnie nie ma nakazu prawnego, który regulowałby tego typu oględziny, to jednak warto robić je regularnie, gdyż przedłuża to żywotność pomp ciepła.

Pompy ciepła w Trzebnicy z OZElider - korzyści

Doświadczenie i specjalistyczna wiedza to dwa filary OZElider, dzięki temu oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie z zakresu sprzedaży, montażu oraz instalacji pomp ciepła. W naszej firmie pracuje fachowy i przeszkolony zespół, który służy radą już na pierwszy etapach wybierania i wdrażania sprzętu. W ten sposób dbamy, aby nasi klienci byli całkowicie usatysfakcjonowani i w jednym miejscu otrzymają kompleksową pomoc i doradztwo. Współpraca z OZElider pomaga zadbać o ciepło we własnym domu przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Poza montażem pomp ciepła w OZElider zajmujemy się również w zakładaniu fotowoltaiki, rekuperacji oraz klimatyzacji w Trzebnicy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny online!