Montaż rekuperacji w Rawiczu

Zainstalowanie systemu rekuperacji w domu przynosi wiele korzyści. Systemy te przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w Państwa domach, a także, co jest szczególnie ważne w ostatnich latach, skutecznie pomagają w obniżeniu rachunków za energię, dzięki wymiennikowi ciepła w rekuperatorze. 

W OZElider oferujemy Państwu kompleksowe usługi montażu rekuperacji w Rawiczu, a także serwisowanie. Nasze kompleksowe świadczenia oparte są na doświadczeniu, wiedzy i ciągłym dostosowywaniu oferty do potrzeb Klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Działanie systemu rekuperacji powietrza oferowanych przez OZElider

Wymiennik ciepła (rekuperator) to centrum systemu rekuperacji, czyli mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperator działa dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. Jego zadaniem jest wywiewanie zużytego powietrza z pomieszczeń na zewnątrz oraz nawiewanie do wnętrz powietrza świeżego i oczyszczonego. Dobrze stworzona instalacja gwarantuje również efektywne odzyskiwanie ciepła ze zużytego powietrza, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania. 

Użycie rekuperatora pozwala na uniknięcie mieszania się strumieni powietrza między, którymi zachodzi wymiana energii, co skutkuje ogrzaniem świeżego powietrza napływającego do domu. Dzięki montażowi rekuperacji w Rawiczu mogą Państwo znacznie poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach. Ponadto rekuperacja sprawia, że nie trzeba już otwierać okien w celu wentylacji, nie ma również powodów do obaw przed muchami, komarami czy zanieczyszczeniami znajdujących s na zewnątrz. 

Rozważny dobór rekuperatora w Rawiczu

Najważniejszym i pierwszym krokiem w wyborze rekuperatora jest wykonanie projektu instalacji. Jest to podstawa do prawidłowego montażu systemu, a następnie bezawaryjnego i skutecznego działania. Po wypełnieniu przez Państwa formularza na naszej stronie przygotowujemy wstępną wycenę, a następnie przeprowadzamy wizję lokalną i wykonujemy szczegółowy projekt instalacji. Podczas wyboru rekuperatora zwracamy uwagę na dopasowanie go do budynku oraz użytkowników. Konieczne jest określenie rozmieszczenia pomieszczeń oraz ich metrażu, a także dobranie zapotrzebowania na świeże powietrze w poszczególnych miejscach domu, które zależne jest od liczby mieszkańców i czasu jaki spędzają w danych częściach domu.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na realizację projektu wraz z naszą firmą proponujemy do 50% zwrotu kosztów wykonania projektu!

Etapy montażu rekuperacji w Rawiczu

Aby uniknąć ewentualnych problemów i awarii, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy OZElider – pracownik naszej firmy:

Krok 1

Stworzy projekt instalacji zgodny z potrzebami i wymaganiami klienta.

Krok 2. 

Wybierze lokalizację systemu, która zapewni łatwy dostęp w celu konserwacji i napraw.

Krok 3

Zniweluje wszelkie przeszkody, które mogą utrudniać proces instalacji.

Krok 4

Zainstaluje orurowanie systemu rekuperacji.

Krok 5

Podłączy rekuperator do domowej instalacji elektrycznej.

Krok 6

Sprawdzi system rekuperacji, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.

Skorzystanie z pomocy profesjonalnej i doświadczonej firmy zapewni maksymalne wykorzystanie zalet instalacji rekuperacji oraz zapewni komfortowe użytkowanie przez bardzo długi czas.

Dlaczego warto zainwestować w montaż rekuperacji w Rawiczu?

Firma OZElider cechuje się wysokim poziomem profesjonalizmu, wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów oraz kwalifikacjami zapewniającymi szybki, bezpieczny i skuteczny montaż rekuperacji.

W naszej bogatej ofercie znajdują się urządzenia takich znanych producentów jak np. Thessla green (Air Pack 4) czy ReQnet (H. 400/500).

Zachęcamy do wypełnienia formularza internetowego w celu dokonania wyceny online!

Zachęcamy do wypełnienia formularza internetowego w celu dokonania wyceny online!