Montaż i serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Montaż klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze może zapewnić komfort podczas codziennie wykonywanych czynności i obowiązków. Klimatyzatory nie tylko chłodzą, ogrzewają ogrzewają powietrze, ale także poprawiają jego jakość poprzez redukcję alergenów i zanieczyszczeń. W OZElider można liczyć na kompleksową pomoc w zakresie zakładania, przeglądu, czyszczenia oraz wyboru klimatyzatorów do domu, mieszkania lub biura na terenie Wrocławia i okolic. Dzięki temu można bez problemu znaleźć takie rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby i możliwości finansowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja do domu i biura we Wrocławiu

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy zainstalować domową klimatyzację w Lubinie lub okolicy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą OZElider. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji. 

Klimatyzacja do domu i biura we Wrocławiu ​

Klimatyzacja to system, który działa w oparciu o czynnik chłodzący między skraplaczem i parownikiem. Systemy klimatyzacji domowej przeszły w ostatnich latach długą drogę pod względem energooszczędności. Dzisiejsze klimatyzatory są znacznie bardziej energooszczędne niż te wyprodukowane jeszcze dziesięć lat temu.

Energooszczędna klimatyzacja do biura, domu i mieszkania we Wrocławiu

Jeśli szukają Państwo klimatyzatora do biura, domu lub mieszkania, który pozwoli zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię, należy wybrać produkt o wysokim współczynniku energooszczędności. Parametr ten pokazuje, z jaką efektywnością klimatyzator wykorzystuje energię elektryczną do chłodzenia domu.

Założenie klimatyzacji we Wrocławiu - popraw jakość powietrza w swoim domu!

Klimatyzacja jest często uważana za luksus, ale w rzeczywistości może przynieść wiele korzyści, szczególnie dla osób cierpiących na schorzenia alergiczne lub astmę. Jest ona w stanie realnie poprawić jakość powietrza w Państwa domu lub biurze, usuwając kurz, pyłki i inne alergeny.

Dodatkowo może pomóc w osłabieniu objawów astmy poprzez utrzymywanie niskiej wilgotności powietrza.

 

montaż klimatyzacji Wrocław

Klimatyzacja - wentylacja we Wrocławiu - oferta

OZElider to firma, która kompleksowo zajmuje się instalacjami klimatyzacji. W ramach naszych usług zajmujemy się:

Sprzedaż klimatyzatorów we Wrocławiu

Zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów najlepszych producentów. Oferowany przez nas sprzęt jest energooszczędny, innowacyjny i ekologiczny. Ponadto zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego klimatyzatora do domu, mieszkania lub biura.

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu

Pomagamy w założeniu klimatyzacji. Montażem zajmuje się profesjonalny zespół pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie podwyższają swoje kompetencje, aby jakość usług świadczona była na najwyższym poziomie. Dodatkowo świadczymy usługi montażu i serwisowania fotowoltaiki, pomp ciepła i oraz rekuperacji we Wrocławiu, które w połączeniu z klimatyzacją dają znakomitą jakość powietrza w pomieszczeniach oraz zapewniają niskie koszty rachunków za prąd i ogrzewanie.

Serwis - przegląd i czyszczenie klimatyzacji we Wrocławiu

Oferujemy kompleksowe prace związane z serwisem klimatyzacji na terenie Wrocławia. Dokonujemy napraw, przeglądu oraz czyszczenia klimatyzatorów oraz całej instalacji. 

Aby zapewnić wydajną pracę i przedłużyć żywotność klimatyzacji, zalecamy regularne serwisowanie całej instalacji. Najlepiej wykonywać przeglądy klimatyzacji 2 razy w roku, jednak jeśli mieszkają Państwo w części Wrocławia, gdzie występuje duża ilość smogu zalecamy częstsze serwisowanie klimatyzatorów i wentylacji.

Klimatyzatory najwyższej jakości we Wrocławiu w OZElider

Jeżeli chcą Państwo, by w Państwa firmie znalazł się wysokiej jakości system klimatyzacji domowej, konieczny jest odpowiedni wybór sprawdzonego sprzedawcy. W OZElider cieszymy się znakomitą opinią wśród klientów oraz zapewniamy szeroki asortyment produktów.

W asortymencie OZElider znajdują się m.in. produkty z takich znanych na rynku marek jak: 

  • AUXAirwell
  • Mitsubishi, 
  • LG, 
  • Haier, 
  • Rotenso, 
  • Gree.
serwis, przegląd i czyszczenie klimatyzacji Wrocław

Kompleksowy serwis klimatyzacji we Wrocławiu?

Naszym atutem jest rozbudowana oferta, która obejmuje nie tylko sprzedaż gotowych systemów do klimatyzacji, ale także usługi w zakresie montażu oraz serwisu urządzenia bezpośrednio u klienta

Kompleksowe świadczenie usług to nasze motto, a o staranność montażu i bezawaryjne działanie systemów nieustannie dba zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników. Zadowolenie klienta jest dla nas bezcenne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas montaż klimatyzacji we Wrocławiu oraz usługi serwisowania przebiegały szybko, a zarazem skutecznie. 

Najpopularniejsze modele klimatyzatorów we Wrocławiu w ofercie OZElider

OZElider to rzetelna firma zapewniająca wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm pracowników, którzy regularnie odbywają kursy i szkolenia branżowe. Dodatkowo wykorzystujemy jedynie sprawdzone i trwałe podzespoły, aby żywotność instalacji była jak najdłuższa. Stawiając na ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązania w naszej ofercie znajdą Państwo m.in. takie systemy klimatyzacji do domu, mieszkania i biura jak:

 Haier  — jest to producent klimatyzatorów, którego produkty wyróżniają się wysoką energooszczędnością oraz możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

Rotenso Versu Cloth  — niewielkie i jednocześnie poręczne urządzenie, które dzięki małym gabarytom sprawdzi się w małych pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu i wyceny instalacji!