Pompy ciepła

Jesteśmy firmą, która od lat działa na rynku i oferuje usługi z zakresu sprzedaży, montażu oraz serwisowania pomp ciepła. Jest to doświadczona firma, przez co posiada rzesze zadowolonych klientów oraz bardzo wiele zrealizowanych zleceń. Na renomę pracuje zespół wykwalifikowanych fachowców z odpowiednią wiedzą oraz umiejętnościami, którzy profesjonalnie i z pasją podchodzą do każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Pompy ciepła w OZElider - gdzie świadczymy usługi?

W OZElider świadczymy usługi z zakresu sprzedaży, serwisu oraz montażu pomp ciepła w promieniu 100 km od Wrocławia. W szczególności jednak nasze usługi kierujemy do mieszkańców miejscowości tj.

Montaż i serwis pompy ciepła w OZElider

W OZElider oferujemy swoją pomoc już na pierwszych etapach inwestycji, zaczynając w od doradztwa w trakcie wyboru modelu i producenta pompy ciepła , przez ustalanie szczegółów montażu, wycenę, aż po finalną instalację oraz regularne przeglądy. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu oraz profesjonalnym doradztwie możemy cieszyć się szerokim gronem zadowolonych klientów.

Dlaczego warto założyć pompę ciepła w swoim domu?

Coraz więcej osób szuka nowoczesnych, ekonomicznych, a jednocześnie ekologicznych rozwiązań do ogrzewania swojej nieruchomości. Z tego powodu rosnącą popularnością cieszą się pompy ciepła. Tego typu urządzenia niosą ze sobą wiele korzyści dla właściciela, zaczynając od mniejszych rachunków za ogrzewanie i niskich kosztów eksploatacji, przez w zasadzie bezobsługowe działanie oraz możliwość powierzenia jej instalacji i serwisu fachowym firmom. Do tego maszyny są bezpieczne dla budynku oraz osób, które są w pobliżu, nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne. Co więcej, bogactwo na rynku pozwala dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb, a właściwe dbanie o instalację przedłuża jej efektywne działanie nawet do 25-30 lat.

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny online!