Klimatyzacja w Trzebnicy

Klimatyzacja w domu prywatnym powoli przestaje dziwić. Staje się nowym standardem użytkowania mieszkania, w zauważalny sposób podnosząc codzienny komfort życia. W firmie OZElider świadczymy kompleksową usługę doradztwa w zakresie wyboru, montażu, a także regularnego serwisu klimatyzacji obejmujących przegląd, czyszczenie i naprawę. Wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne technologie.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji w Trzebnicy

W OZElider zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji na terenie Trzebnicy oraz okolic:

Sprzedaż klimatyzacji w Trzebnicy

W naszej firmie już od wielu lat pomagamy naszym klientom dobrać najlepsze modele klimatyzacji, uwzględniając najważniejsze potrzeby i możliwości finansowe. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wybranie wysokiej jakości sprzętu, który przy właściwej konserwacji będzie służył przez wiele lat.

Montaż klimatyzacji w Trzebnicy

Zajmujemy się również montażem całego systemu w biurach, domach i mieszkaniach na terenie Trzebnicy i okolic. Oferujemy również regularne przeglądy, dając dzięki temu gwarancję, że nasze urządzenia nie zawiodą przez długi czas

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Trzebnicy

W ramach naszych usług podejmujemy się również serwisowania klimatyzacji, którą zajmujemy się na miejscu. A nasz wykwalifikowany personel dbając o stały rozwój swoich kompetencji wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w trakcie prac serwisowych. W OZElider zajmujemy się również montażem i serwisem fotowoltaiki i pomp ciepła, które zintegrowane z klimatyzacją mogą przynieść odczuwalne oszczędności na rachunkach za prąd i ogrzewanie.

Również regularne czyszczenie klimatyzacji ma duże znaczenie. Oprócz regulowania temperatury w pomieszczeniu może ona pomóc je oczyścić m.in. dzięki zainstalowaniu w niej odpowiednich filtrów. Zalecamy czyszczenie klimatyzacji min. 2 razy do roku, jeśli jednak mieszkają Państwo w rejonach szczególnie dotkniętym zanieczyszczeniami powietrza, czyszczenie i wymiana filtrów może być konieczna nawet częściej.

Klimatyzatory od najlepszych producentów w OZElider z Trzebnicy!

W OZElider dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty i usługi były najwyższej jakości. W związku z tym dostarczamy klimatyzatory pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory producentów tj.:
● Gree
● Rotenso
● LG
● Mitsubishi
● Haier
● AUX
● Airwell

Montaż klimatyzacji w Trzebnicy - czym kierować się przy wyborze?

Klimatyzacja potrafi być dosyć głośnym systemem, warto zatem sprawdzić przed zakupem poziom generowanego hałasu. Liczy się również oczywiście klasa energetyczna, przy czym warto nadmienić, że w OZElider dbamy o to, by dostarczyć Państwu wyłącznie modele w ekologicznym trybie funkcjonowania. Istotnymi czynnikami będą również funkcje dodatkowe, tj.: możliwość regulacji nawiewu, czy czujniki umożliwiające sterowanie klimatyzatorem za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Zalety montażu klimatyzacji w Trzebnicy

Niewątpliwą zaletą założenia klimatyzacji w swoim domu jest nie tylko ochłodzenie mieszkania w chłodne dni, lecz również możliwość ogrzania, przy jednoczesnym zmniejszeniu rachunków za prąd i ogrzewanie, zwłaszcza jeśli w domu zainstalowana jest również fotowoltaika i pompa ciepła.
Z montażu klimatyzacji szczególnie zadowoleni będą alergicy, dlatego, że zamontowane w klimatyzatorach filtry pomagają w pełni oczyścić powietrze z pyłków, kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń, jakie są szczególnie dokuczliwe dla osób zmagających się z uczuleniami.
Klimatyzatory oferowane w OZElider mogą być zintegrowane z systemem wentylacji, zapewniając ciągły dostęp do świeżego powietrza i działając przy tym niezależnie od tego, czy klimatyzacja jest włączona, czy też nie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny montaży lub serwisu klimatyzacji w Trzebnicy!