Klimatyzacja w Oleśnicy

Klimatyzacja w domach prywatnych pojawia się coraz częściej. Być może już niedługo stanie się ona standardem, warto zatem przekonać się o tym, co może nam dziś zaoferować. W firmie OZElider zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem (w tym czyszczeniem i konserwacją) klimatyzacji do domów, mieszkań i biur. Nasze usługi świadczymy na terenie Oleśnicy i okolicy dokładając starań, by rozpowszechniać nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu

Kompleksowy montaż i serwis domowej klimatyzacji w Oleśnicy

Sprzedaż domowej klimatyzacji w Oleśnicy

Oferujemy sprzedaż energooszczędnej klimatyzacji, wytworzonej na podstawie nowoczesnej technologii. Staramy się doradzać naszym odbiorcom jak najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb i możliwości finansowych, a także do czynników takich, jak metraż pomieszczenia. Pomagamy dobrać klimatyzację do domu prywatnego i do biura.

Montaż klimatyzacji w Oleśnicy

Świadczymy usługę montażu, do której wysyłamy najlepszych pracowników, dbając o ich pełne wyszkolenie. W połączeniu z klimatyzacją oferujemy również montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, których łączne zastosowanie zagwarantuje odczuwalne obniżenie rachunków za prąd i ogrzewanie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Oleśnicy

Oprócz sprzedaży i montażu klimatyzacji zajmujemy się również jej regularnym serwisowaniem. Zalecamy wykonywanie przeglądu co najmniej 2 razy w ciągu roku, jednak w przypadku mieszkania w rejonie o wysokim poziomie zanieczyszczenia powietrza, warto pomyśleć o przeglądzie nawet częściej. Oferujemy przeglądy, czyszczenie i naprawy.

Działanie domowej klimatyzacji

Sposób działania klimatyzacji jest dosyć prosty. Składa się ona z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, a także z czynnika chłodniczego i rur. W jednostce wewnętrznej znajduje się wentylator i parownik. To tutaj wytwarza się zimne powietrze przekazywane do pomieszczenia, podczas gdy ciepłe powietrze zostaje pochłonięte.

Chłodne powietrze za pomocą miedzianych rur przedostaje się z jednostki wewnętrznej do zewnętrznej, w której znajduje się zawór rozprężny, skraplacz i sprężarka. W wyniku działania sprężarki, możliwe jest wydalenie ciepła na zewnątrz przez wentylator.

Czynnik chłodniczy występuje w klimatyzacji w formie ciekłej i gazowej – po sprężeniu jego zadaniem jest powrócić do jednostki wewnętrznej, gdzie ulega rozprężeniu i jest w stanie ponownie pobrać ciepło z nagrzanego pomieszczenia.

Domowa klimatyzacja w Oleśnicy - postaw na ekologiczne rozwiązanie!

Oferowane klimatyzatory w OZElider mają wysoką klasę energetyczną, w związku z tym zużycie energii jest niższe niż w przypadku klimatyzatorów o niskich klasach. Jest to energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli Państwu zaoszczędzić pieniądze. Decydując się na montaż klimatyzacji w Oleśnicy warto kierować się mocą klimatyzatora, która dobierana na podstawie metrażu pomieszczenia, jaki ma ona ogrzewać lub chłodzić. Klimatyzacja może być również jeszcze bardziej korzystnym rozwiązaniem do domu, jeśli również zostanie założona rekuperacja oraz fotowoltaika.

Montaż i serwis klimatyzacji w Oleśnicy z OZElider - korzyści

Ogromną zaletą założenia klimatyzacji z OZElider jest to, że oferujemy nowoczesne modele klimatyzacji, które mogą pomóc nie tylko w ochłodzeniu mieszkania, lecz też w jego ogrzewaniu. Możliwe jest obecnie zintegrowanie klimatyzacji z systemem wentylacyjnym, jaki może działać niezależnie, dbając o ciągłe dostarczanie świeżego powietrza. Klimatyzację w domu docenią również alergicy, ze względu na zastosowaniu w klimatyzatorze filtrów. Ponadto klimatyzatory oferowane w OZElider ma wiele inteligentnych funkcji, które umożliwiają sterowanie nią za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny za montaż i serwis klimatyzacji w Oleśnicy!