Montaż rekuperacji we Wrocławiu

W OZElider cenimy nowoczesne technologie, ekonomiczne rozwiązania oraz ekologię. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami! 

Nasza firma wykonuje profesjonalne projekty instalacji, które są podstawą do świadczonego przez nas montażu rekuperacji we Wrocławiu. W OZElider zapewniamy również serwisowanie rekuperatorów i całych instalacji przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

O czym pamiętać podczas wyboru rekuperacji we Wrocławiu?

Liczne zalety omawianego rozwiązania sprawiają, że systemy te montowane są przez nas zarówno w domach, jak i przestrzeniach firmowych (biura, hale magazynowe itp.). Oczywiście, przy wyborze systemu rekuperacji do domu wciąż należy brać pod uwagę wiele czynników. Pierwszym z nich jest liczba mieszkańców i zapotrzebowanie na świeże powietrze. Od Państwa potrzeb będzie zależało rozprowadzenie instalacji po pomieszczeniach. W OZElider dbamy o optymalną instalację, tak by zmaksymalizować płynące z niej korzyści. 

Drugim kryterium podczas wyboru powinna być wielkość lokalu. Jeśli mamy do czynienia z dużym obiektem, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Państwa aktywny system rekuperacji. Z kolei w przypadku mniejszych pomieszczeń to pasywny system rekuperacji najprawdopodobniej będzie najlepszą opcją.

rekuperacja wentylacja Wrocław

Jak przebiega montaż rekuperacji we Wrocławiu w OZElider?

Instalacja systemu rekuperacji nie jest szczególnie skomplikowanym procesem, jednak aby dokonać montażu w sposób bezpieczny i efektywny konieczne jest posiadanie wiedzy i doświadczenia, które zapewniają nasi przeszkoleni pracownicy, stale uczestniczący w certyfikowanych kursach. Montaż składa się m.in. z następujących etapów:

Etap 1

Wykonanie projektu po dokonaniu wizji lokalnej.

Etap 2

Określenie najlepszej lokalizacji dla systemu. Ważne jest, aby wybrać miejsce, które zapewni łatwy dostęp do urządzenia w celu konserwacji i napraw.

Etap 3

Montaż systemu rekuperacji oraz rekuperatora.

Etap 4

Podłączenie jednostki rekuperacyjnej do domowej instalacji elektrycznej.

Sewis rekuperacji we Wrocławiu

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki asortyment urządzeń do rekuperacji znanych producentów (w tym np. Thessla green, reQnet czy Zhender). 

W OZElider oferujemy Państwu również usługi dodatkowe, takie jak:

  • serwis rekuperatorów, 
  • konserwację zainstalowanych urządzeń. 

Dzięki wsparciu naszych wyszkolonych pracowników można wydłużyć żywotność systemu rekuperacyjnego

Dbając o Państwa komfort i cenny czas zapraszamy do wypełnienia formularza internetowego w celu dokonania przez nas wstępnej wyceny instalacji rekuperacji we Wrocławiu!