Montaż rekuperacji w Lubinie

OZElider zapewnia profesjonalny montaż oraz serwisowanie instalacji rekuperacji w Lubinie. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, sprawdzone podzespoły i stale szkolimy naszych pracowników, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Oferujemy współpracę zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Trzebnicy, a teraz zapraszamy także do oddziału w Lubinie

Stały dostęp świeżego powietrza w połączeniu z zapewnieniem energooszczędnego ogrzewania domu, to nie jedyne korzyści wynikające z montażu rekuperacji w Lubinie. 

Zapraszamy do kontaktu, jeśli cenią Państwo komfort, zdrowie, a także energooszczędność!

Niezawodna rekuperacja oferowana przez OZElider w Lubinie

Rekuperacja, to prościej mówiąc mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła. Proces wentylacji pomieszczeń oparty jest na ruchu powietrza generowanym przez rekuperator. Jest to specjalna maszyna, dzięki której możliwa jest kontrola ruchu powietrza. Z pomieszczeń usuwane jest “zużyte” powietrze (wilgotne, nasycone dwutlenkiem węgla, nieświeże), z którego pozyskiwane jest ciepło, a wprowadzane jest przefiltrowane i świeże powietrze

montaż i serwis rekuperacji Lubin

Z uwagi na liczne zalety rekuperatory instalujemy powszechnie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych (domy jednorodzinne, mieszkania), jak i w lokalach firmowych. W OZElider udzielamy wszelkich niezbędnych informacji na temat montażu rekuperacji, a wycena inwestycji prowadzona jest w systemie online poprzez formularze internetowe.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny!

Dlaczego warto zainwestować w rekuperację w Lubinie?

Nowoczesne systemy do rekuperacji cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na liczne zalety. Możemy wśród nich wyróżnić:

Redukcję kosztów ogrzewania nawet o kilkadziesiąt procent (jest to ważne szczególnie w ostatnich latach, kiedy to koszty ogrzewania znacząco wzrosły)

Możliwość dostarczenia do pomieszczenia świeżego powietrza

Znakomitą filtrację dostarczanego powietrza, dzięki możliwości wyboru filtrów z jonizatorami lub wariantów usuwających bakterie oraz wirusy

Brak konieczności otwierania okien w celu wywietrzenia skutecznie wpływa na utrzymanie ciepła w domu, a także zapobiega wlatywaniu insektów

Rekuperacja w Lubinie daje ogromne możliwości poprawy jakości powietrza w domu. Rozwiązanie to może okazać się zbawienne nie tylko dla alergików, ale dla każdego kto lubi odetchnąć czystym powietrzem. Ekologiczne oraz energooszczędne walory instalacji to dodatkowy atut, który z pewnością zadowoli użytkowników rekuperatorów. Dodatkową instalacją wspomagającą z pewnością jest oferowana przez nas fotowoltaika oraz klimatyzatory. Połączenie tych systemów zapewni idealną jakość powietrza oraz ograniczy rachunki za prąd i ogrzewanie.

rekuperacja trzebnica

Kiedy zainstalować rekuperację w Lubinie?

Montaż rekuperacji, to coś o czym warto pamiętać już na pierwszych etapach budowy domu. Wczesne zaplanowanie wykonania tego typu instalacji pozwoli nam zapewnić Państwu nie tylko na szybszy przebieg prac, ale również oszczędności związane ze wstrzymaniem kosztów, które pierwotnie były przeznaczone na budowę m.in. kominów. Dodatkowo w OZElider będziemy mieć możliwość zoptymalizowania przebiegu systemu, tak by nie kolidował z innymi instalacjami w budynku. 

Ponadto, oferujemy montaż rekuperacji również w budynkach już istniejących. Nie ma powodu do obaw, ponieważ inwestycja z pewnością przebiegnie pomyślnie, dzięki naszym doświadczonym pracownikom. Warto zwrócić jednak uwagę, na to iż tego typu prace mogą wiązać się z nieco wyższymi kosztami oraz dłuższym czasem montażu.

Przebieg prac montażowych rekuperacji w Lubinie

OZElider charakteryzuje się doświadczeniem, najwyższą jakością i rzetelnością, dlatego pierwszym etapem jest rozmowa z klientem. Wstępną wycenę przeprowadzamy poprzez wypełnienie formularzu internetowego, ponieważ szanujemy czas naszych klientów, a ten sposób pozwala nam na szybkie reagowanie na wszelkie pytania. Po przygotowaniu wstępnej oferty, a następnie jej akceptacji umawiamy się na wizytę w miejscu, gdzie ma powstać inwestycja. Po ustaleniu wszelkich szczegółów i stworzeniu dokładnego projektu następuje proces montażu instalacji. Możemy wyróżnić w nim takie etapy jak: 

  • rozprowadzenie przewodów wentylacyjnych
  • wykonanie punktów nawiewnych i wywiewnych 
  • połączenie instalacji ze sterownikiem 
  • regulacja systemu 

Przeprowadzenie prac montażu rekuperacji w Lubinie wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, którą oferuje zespół doświadczonych fachowców OZElider. Zapraszamy do wypełnienia internetowego formularza wyceny, a skontaktujemy się z Państwem w przeciągu 24h!

Szeroka oferta instalacji rekuperacji w Lubinie

Aby możliwe było osiągnięcie jak najlepszych efektów w OZElider oferujemy wiele wariantów rekuperacji dostosowanej do potrzeb klienta, m.in.:

ReQnet, w tym np. reQ H.400 HRV/ERV z odzyskiem ciepła do 95%.

Thessla green, w szczególności model AirPack 4, który można zainstalować również w pomieszczeniu nieogrzewanym w porze zimowej. Do urządzenia tego można podpiąć nawet 8 różnych czujników powietrza i wilgotności

Zhender – do tej kategorii zalicza się m.in. następujące modele: Zehnder ComfoAir 70 (wysoki poziom wydajności: 65 m3/h przy 50 Pa), Zehnder ComfoAir 350/450/600 Q (wyższy współczynnik odzysku ciepła) oraz Zehnder ComfoAir 200 (odzysk ciepła na poziomie nawet 95%, wentylacja komfortowa max. 200 m3/h przy 200Pa).

Wybór modeli jest naprawdę szeroki. Jeżeli dodamy do tego fakt, że poza montażem rekuperacji zajmujemy się również serwisem już działających urządzeń, klient może czuć się bezpiecznie i komfortowo, wiedząc, że wszelkie prace serwisowe może zlecić wykwalifikowanym pracownikom profesjonalnej firmy. 

OZElider to marka, którą charakteryzują atrakcyjne ceny oraz różnorodność oferty, w której można znaleźć urządzenia dopasowane do potrzeb użytkowników.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu!